ממרומי הקומה ה-48 במגדל הראשון, מבין ארבעה, בגינדי TLV פתאום מבינים את העוצמה של הפרויקט הכי מדובר בתל-אביב. ההדמיות, התמונות, הכתבות והסופרלטיבים הרבים שנאמרו עליו מתורגמים לקירות, מרצפות ובעיקר נוף בלתי נשכח.

המעלית החכמה עולה במהירות היישר אל הכניסה הפרטית של הדייר העתידי. ככה זה כשהפנטהאוז העצום שלך משתרע על פני כל הקומה, מה שמבטיח לך הרבה פרטיות ובלעדיות על נקודת התצפית הכי טובה בעיר. שתי קומות יש לו כאן, שחוברו להן יחדיו, והרבה מאוד חדרים למלא. משום מה אני לא דואג לו.

אמנם בינתיים יש כאן רק קירות, אבל מספיק לעצום את העיניים ולדמיין מה אפשר לעשות עם הנכס המטורף הזה וכמה ריהוט צריך כדי למלא 1,300 מ"ר. לפחות חלק מהבעיה נפתרה עם בריכה באורך של 25 מטר שתופסת 70 מ"ר מהפנטהאוז, ומציעה למשתכשכים בה חוויה של פעם בחיים עם מבט פנורמי על כל גוש דן וביום עם ראות טובה גם הרבה מעבר.

אני מבקש להישאר כאן עוד כמה שעות, לא מפריעה לי העובדה שמדובר בינתיים רק בקירות חשופים. מספיק לי להתענג על הנוף עם כוס יין, בדירה שכנראה לא אוכל להרשות לעצמי לעולם, רק לראות את השקיעה מהמיקום הכי טוב בתל-אביב ולחלום לרגע שכל זה שלי. אבל  מבקשים ממני לאחסן את החלומות במגירה, ולהמשיך הלאה בסיור. נו, לפחות לכמה דקות הרגשתי כמו האיש הכי מאושר בישראל.

ככה זה נראה מבפנים

את המגדלים החדשים של פרויקט גינדי TLV, בפינת הרחובות קרליבך והחשמונאים, אי אפשר לפספס. באזור הכי מרכזי בעיר העברית הראשונה הולכת ונבנית היסטוריה של ממש: הוותיקים עוד זוכרים בנוסטלגיה את השוק הסיטונאי שפעל כאן שנים ארוכות עד לפינוי לטובת עוד פתרונות דיור לציבור, הצעירים רואים אותם ברקע בכל ביקור בקניון TLV הסמוך או באחת מעשרות המסעדות באזור וחובבי התרבות חולפים לידם בדרכם לסינמטק או להצגה בהבימה.

צורת התלתן הייחודית שלהם, שתוכננה במיוחד כדי לאפשר לכל הדיירים שירכשו שם דירה לקבל מרפסת עם נוף משגע, מייחדת אותם בקו הרקיע של תל-אביב, שהולך ומתמלא במגדלים בדומה לערים גדולות דומות בעולם.

ועכשיו אנחנו זוכים להצצה בלעדית לקודש הקודשים, הדירות שבתוך המגדל – חודשים ספורים לפני שהם יאוכלסו בדיירים, המסדרונות יתמלאו במשפחות ושמונה המעליות החכמות יעלו וירדו ללא הפסקה. אם עד עכשיו בעיקר קראנו על הפלא, הגיע הזמן לראות אותו בעיניים.

רגע לפני הכניסה למגדל אנחנו חובשים קסדה (בכל זאת, עדיין מדובר בפרויקט בבנייה מתקדמת) ועוברים תדרוך עם כל כללי הבטיחות – כנדרש. בתום הליכה קצרה אנחנו נכנסים למגדל הראשון, שאכלוסו יחל בעוד מספר חודשים, וחולפים בלובי מפואר עם תקרה בגובה של 14 מטר. לא פחות. כי כידוע – רושם ראשוני הוא החשוב ביותר, וכאן כבר בכניסה נפלט ה"וואו" הראשון.

המעלית מעלה ומורידה אותנו בין הקומות השונות, שם אנחנו עוברים בין הדירות ומבינים, לראשונה, את גודל הפרויקט. מלבד הלובי עם השומר הצמוד, בכל מגדל יהיה גם חדר כושר מתקדם וחדשני לדיירים, מועדון ילדים, מחסנים וחניון גדול ומרווח ממש מתחת לבית.

כל דייר פוטנציאלי הוא עולם ומלואו עם דרישות וצרכים משלו, וכאן חשבו על הכול כך שכל מה שנותר הוא רק לבחור. חשובה לכם המרפסת? תוכלו למצוא דירות עם מרפסות גדולות, חשוב לכם הנוף? רק תבחרו בין הים לפארק. רוצים דירה קטנה או גדולה? תבחרו בין שניים לחמישה חדרים, או שאולי תעדיפו דווקא דופלקס או מיני פנטהאוז.

גם תכנון הדירה וחלוקת החדרים ניתן לבחירה מבין מספר אפשרויות, וב-showroom הצמוד תבחרו כבר את האריחים, הקרמיקות, המרצפות ושלל האביזרים בעיצובים וגוונים שונים במקום לרוץ בין חנויות וספקים שונים. כשאנחנו עוברים בין הדירות השונות אפשר כבר לראות איך כל אחד מהדיירים התאים את הבית הבא שלו לעצמו ואיך כל דירה שונה אפילו מזו שצמודה לה.

שכונה שיש בה הכול

ארבעת המגדלים יצטרפו בקרוב לשכונה, שכבר אוכלסה, ובה 11 בנייני מגורים בני 14 קומות כל אחד. לצדם תמצאו את קניון TLV החדש, קאנטרי קלאב, בתי ספר וגני ילדים, מוסדות תרבות וקולינריה וגינה ציבורית גדולה שם כל התושבים נפגשים.

וחשוב לא פחות – למרות שמדובר במגדלי מגורים, מקפידים כאן לפתח ולשמור על קהילתיות ושכנות בין הדיירים העתידיים. בחללים המשותפים, בקבוצות ווטסאפ וגם בשירותים מיוחדים ובלעדיים לחברי הקהילה. הרצאות וסדנאות משותפות, הנחות לאירועים ופעילויות בעיר, הסעות משותפות ואפילו שירותי דוג ווקר.

לאורך השנה צפויים גם להתקיים בשכונה מגוון אירועים אקסקלוסיביים לחברי הקהילה. אירועי חגים בפארק, פעילויות ספורט לאורך היום, הפעלות לילדים בחופשות ובחגים, ארוחות שבת משותפות ועוד רשימה ארוכה שלא תמצאו בשום שכונה אחרת בעיר.

המגדל הראשון כבר עומד בפני אכלוס, המגדל השני כבר נמכר כולו – אבל למזלכם המגדל השלישי בפרויקט גינדי TLV עדיין נמצא בשלבי מכירה, ואפילו נותרו שם כמה דירות שוות במיוחד. 48 קומות יש בכל מגדל, עם דירות בגדלים שונים שמתאימים לכל אחד – זוגות צעירים, משפחות עם ילדים, פנסיונרים והייטקיסטים שרוצים לגור במרכז העניינים. ויש גם מבצע שיקל עליכם – משלמים עכשיו רק 20% ואת השאר עם קבלת הדירה.