אודות הקבוצה

גינדי הינה חברת נדל”ן בינלאומית מהמובילות והחדשניות בישראל. החברה, מותג נדל”ן בן 50 שנה, עוסקת בתחום ייזום, פיתוח, שיווק וניהול של פרויקטים למסחר ולמגורים, קניונים, מרכזים מסחריים, מגדלי יוקרה ושכונות מגורים, בהיקפים של אלפי יח”ד ומאות אלפי מטרים מרובעים בארץ ובחו”ל.

במסגרת פעילותה הענפה בארץ ובעולם, בנתה גינדי מוניטין חזק של חברה יציבה וחדשנית השומרת על התנהלות מקצועית מול קהל לקוחותיה וציבור המשקיעים.

בשנים האחרונות מציגה החברה צמיחה עקבית, תוך שהיא מרחיבה את שדה פעילותה. ההצלחה של הפרויקטים של החברה חוללה שינויים בשוק הנדל”ן באזורים בהם הם ממוקמים. כיום, מובילה החברה פרויקטים מורכבים רבים. קבוצת גינדי נהנית מגב פיננסי איתן, המאפשר לה לאתר הזדמנויות ולהגיב אליהן במהירות, תוך ניצול מקורות פיננסיים נזילים ושיתוף פעולה יציב עם שוק ההון ועם המערכת הבנקאית בישראל ובאירופה.

בגינדי מאמינים שאדם חייב לשאוף אל החלום הכי גדול שלו. לכן, אנו מקפידים לבחור פרויקטים בהם נוכל להעניק לכל אחד ואחת מהרוכשים את התמורה המקסימאלית להשקעה שלו. בהתאם לשאיפה המתמדת למצוינות, משקיעה החברה מאמצים רבים בלימוד יסודי ומתמשך של צרכי הלקוח והעדפותיו, כדי לתת מענה מושלם לרצונותיו. אנו שמים דגש רב על עבודה אישית וצמודה עם כל רוכש ורוכש ומעניקים לו את מלוא תשומת הלב הנדרשת על מנת להגשים את חלומו. בין הפרויקטים האחרונים של החברה ניתן למצוא את פרויקט היוקרה הנודע ומהגדולים בישראל ‘גינדי תל אביב’, פרויקט של פעם ב-100 שנה. פרויקט ‘גינדי רמת אביב’ ופרויקט ‘גינדי סיטי רמלה’ .

בנוסף, מיזמי מסחר וקניות חדישים כ’קניון הגבעה’ בגבעת שמואל, קניון Gindi City Mall ברמלה ,וקניון חדשני ומודרני שעומד לקום במסגרת פרויקט “גינדי תל אביב”.פרויקט הדגל של החברה – TLV FASHION MALL .

‘גינדי תל אביב’ הינו הפרויקט הגדול ביותר בעשור האחרון בעיר תל אביב. פרויקט אורבני מודרני הכולל כ- 2400 דירות ב- 11 בנייני מגורים ו 4 מגדלים כחלק מהמתחם יוקם פארק ציבורי, מוזיאון, בית ספר יסודי, אשכול גני ילדים, קאנטרי קלאב משוכלל וקניון אופנתי לרווחת התושבים והמבקרים במתחם.

על פי סקר גיאוקרטוגרפיה מספטמבר 2010 עולה כי גינדי מובילה את שוק הנדל”ן בישראל בתחומים רבים וביניהם, בין היתר, התמורה עבור הכסף(value for money), אמינות, מקצועיות ואיכות הבניה.

על פי סקר גלובס ממרץ 2012 גינדי היא חברת הנדל”ן המובילה בישראל.

הנהלה

אורי לוי - בעלים

בן 45, נשוי + 4

השכלה: MBA אוניברסיטת תל אביב; B.Sc הנדסת תעשייה וניהול אוניברסיטת תל אביב.

מנור גינדי - בעלים

בן 43, נשוי + 5

תואר בכלכלה וניהול של המכללה למנהל.

רו״ח כפיר גינדי - בעלים

בן 37, נשוי + 3

תואר במנהל עסקים עם התמחות בחשבונאות מהמכללה למנהל.

חזון

מנהיגות מצוינת היא אבן היסוד לעוצמתה של החברה. את מגדלי גינדי תל אביב ייסדו, שלושה שותפים: מנור גינדי, אורי לוי וכפיר גינדי .

מנהיגות

השותפים מנווטים את החברה אל מטרה אחת ממוקדת – להוביל את שוק הנדל”ן בכל מקום בו הם פועלים ולפתח את פעילות החברה לשווקים חדשים, תוך שמירה על יושרה אישית ומקצועית.

מטה ניהולי מקצועי

המטה הניהולי הדינאמי של החברה פועל בצורה גמישה והחלטית תוך קבלת החלטות יעילה ואיכותית.

גמישות תפעולית

כל פרויקט מנוהל באופן אישי ע”י אחד השותפים, בשיתוף הצוות הניהולי של החברה ומומחים חיצוניים. שיטת עבודה ייחודית זו מבטיחה גמישות תפעולית מרבית תוך שימור הידע והניסיון המצטבר בתוך הארגון.ל מטרה אחת ממוקדת – להוביל את שוק הנדל”ן בכל מקום בו הם פועלים ולפתח את פעילות החברה לשווקים חדשים, תוך שמירה על יושרה אישית ומקצועית.

אסטרטגיה

החברה מנוהלת על ידי מטה מצומצם, המאפשר יעילות ניהולית, גמישות בצריכת משאבי אנוש ודיוק בגיוס כוח אדם המתאים לכל פרויקט ופרויקט האסטרטגיה העסקית של החברה מאופיינת באיתור הזדמנויות ויוזמות עסקיות מנצחות, מתוך הבנה עמוקה של צרכי השוק.

הבנת צרכי הלקוח – קבוצת גינדי מתמחה בהכרת צרכי השוק, לקוחותיה וקהל היעד שלה. החברה מקיימת בדיקות מעמיקות עוד בשלב המקדים לרכישת הקרקע. שיטת פעולה זו מבטיחה ומאפשרת את ההצלחות המרשימות של כל הפרויקטים של החברה. חשיבה שיווקית, איכות, מקצועיות ורמת ביצוע גבוהה כחלק מתפיסה זו ניתן דגש רב על עבודה עם הגורמים המקצועיים והאיכותיים בענף, בשימוש בשיטות שיווק פורצות דרך כמו גם הקפדה חסרת פשרות על רמת הביצוע הגבוהה ביותר.

קרקעות זמינות לבנייה – פעילות החברה בנויה ברובה על פרויקטים קצרי טווח המתבססים על רכישת קרקעות זמינות לבנייה. שיטת פעולה זו מבטיחה את העצמת תוצאותיה העסקיות לאורך זמן, תוך שמירה על ערך גבוה לבעלי המניות ולמשקיעים.

צרו איתנו קשר