הכותב: גינדי TLV

לגור בתל אביב

זמן קריאה: 2 דקות

18 באוגוסט 2019

כל זוג צעיר מגיע לרגע הזה בחייו, הרגע שבו הוא מחליט אם הגיע הזמן לחסוך לבית משלו או להישאר לגור במרכז עוד כמה שנים, איפה שהכול קורה, במחירי שכירות מרקיעי שחקים שמרחיקים ממנו את החלום לבית משלו. על יוקר המחיה לא צריך לפרט, רובינו חווים אותו בכל חודש כשבעל הבית פודה את הצ'ק ולא רחוק היום שבו נחליט שדי, אנחנו רוצים נכס משלנו. רוצים לדעת איך? אז איך רוכשים נכס מניב במגדל יוקרה במחיר מצחיק? הנה

ניתן היה לחשוב שאת רוב חברות היזמות והבניה שאחראיות על פרויקטים יוקרתיים בעיר זה לא באמת מעניין, רק שמתברר שגם הן משתפות פעולה עם עיריית תל אביב בעניין דיור בר השגה ואתם מרוויחים. מהות תפיסת ההתחדשות העירונית בתל אביב יפו, היא למעשה הרצון לשמור על המרקם והאופי של העיר, לצד הצורך לייצר ולאפשר איכות חיים במחירים מוזלים, וכך נולדה עסקת העשור של גינדי, המאפשרת רכישת דירה להשקעה במגדל 3 בפרוייקט גינדי TLV המבוקש, בסכום של כ2.2 מליון שקלים בלבד.

רכשתם דירה בגינדי? תתחדשו, כל הוצאות הניהול לא יחולו עליכם, כי אם על החברה, שתנהל את הנכס מול הדייר שיכנס במשך עשר שנים בזמן שלכם מובטחת הכנסה חודשית וקבועה משכירות, בסכום של 4500 שקלים, מה שמגולם כתשואה של 2.5% בשנה על ההשקעה. רוצים למכור את הדירה? אין בעיה, תוכלו לעשות כן בכל רגע נתון בשוק החופשי וליהנות מרווח משמעותי. כך תוכלו להמשיך לגור איפה שתרצו ברחבי הארץ ולדעת שיש לכם נכס מניב משלכם.

שכונה בתנופה

מתחם המגורים גינדי TLV, שם נרדף לאיכות חיים ויוקרה ממוקם כאמור בפינת המפגש בין רחוב החשמונאים לקרליבך, שכונה הנהנית מתנופת בניה רצינית בשנים האחרונות, מתשתיות חדשות ומרעננות, מתחמים חדשים ומשרדים. שני המגדלים הראשונים של הפרוייקט כבר מאוכלסים ומגדל 3 צפוי להתאכלס ב2023.

השכונה נהנית מתכנון מוקפד הכולל ציפוף משולב ועירוב שימושים ואוכלוסיות, היוצר מרכז עירוני שישלב מגורים, אפשרויות תעסוקה, קניון, בתי ספר, גני ילדים, מרכז ספורט עירוני ולמעשה כל מה שאנחנו צריכים במרחק של עד 15 דקות מהבית. גם סינימטק תל אביב, מתחם הבימה, היכל התרבות, התיאטרון והאופרה נמצאים באזור, שדרות רוטשילד במרחק הליכה.

בעוד כמה שנים גם תיחנך תחנת הרכבת הקלה החדשה והמרכזית, בה יצטלבו שני קווי הרכבת, שיהפכו את השכונה לנגישה אפילו יותר ממה שהיא היום.

הצרכן הישראלי ידוע ביכולתו לזהות עסקאות פוטנציאליות ולכן, אם חשבתם שהדרך לדיור בר השגה נמצאת רחוק מתל אביב, גינדי TLV מוכיחה לכם אחרת ומאפשרת לכם להגשים את החלום הקטן שלכם לנכס מניב שיאפשר לכם לשדרג את אורח החיים שלכם ולהיות בעלים של דירת יוקרה בשכונה המתפתחת ביותר בעיר הלבנה.

המידע בעמוד ובאתר זה נועד להוות תוכן ומידע בסיסי בלבד, המידע באתר לא מהווה ו/או יהווה ייעוץ והכוונה משפטית או תחליף לייעוץ משפטי פרטני הניתן על ידי משרדנו. אין באמור בעמוד זה כדי להוות הכוונה ו/או המלצה ו/או הדרכה לנקיטת הליכים משפטיים שונים ו/או להימנעות מהם. אנו ממליצים בכל שלב ו/או בעת פעולה כלשהי להתייעץ עם עו"ד בכל נושא כזה או אחר. למען הסר כל ספק, האחריות לכל תוצאה בשל הסתמכות על האמור לעיל תחול על המשתמש בלבד.