הכותב: גינדי תל אביב

בלוג

זמן קריאה: 3 דקות

11 בФевраль 2024

היו מי שהזהירו אותנו כי מדובר במשימה בלתי אפשרית, מושג שאנחנו בגינדי לא מכירים.

למען הצלחת הפרויקט, כל אחד מבעלי החברה — מנור גינדי, אורי לוי וכפיר גינדי, לקח על עצמו משימה. לבצע מחקר בנוגע לנישה ספציפית, כך שבסופו של תהליך ניתן יהיה לחבר את כל הרעיונות גם יחד.

כל מחלקה בחברה הייתה מעורבת בהליך החשיבה והתכנון המעמיק ביחד עם מנור, אורי וכפיר. אנחנו שמחים להעניק לכם הצצה אל מאחורי הקלעים ולשתף אתכם בדגשים המרכזיים שנלקחו בחשבון בדרך לבניית יצירה מופלאה – מתחם מגורים קהילתי מרהיב של מאות משפחות תל אביביות מאושרות.

האנשים שמאחורי גינדי תל אביב

המיקום הוא הכל

לא היה לנו ספק לרגע אחד כי המתחם המדובר ביותר של גינדי יהיה חייב לקום ולהיבנות בתל אביב, העיר המרכזית והנחשבת ביותר בישראל. אך באיזה מיקום בדיוק? 

לאוויר נזרקו מספר אפשרויות, רובן התמקדו באזורים הסמוכים לחוף הים, אך אורי לוי עמד על כך שהמתחם יהיה חייב להיות במרכזה של העיר. הוא הסביר זאת כי רק כך ניתן יהיה לחבר בין מאפיינה של תל אביב, מרכזי התרבות והבילוי הפופולריים שלה, לבין קהילה שתצמח ממש בלב העניינים.

ברגע שלמדנו כי ישנה היתכנות לבנות את מגדלי גינדי TLV בשטח המחבר את רחובות חשמונאים וקרליבך, ידענו כי זהו המיקום המושלם. 

אלגנטיות וקלאס בניחוח תל אביבי

לאחר שמצאנו היכן המתחם עומד להיבנות עלתה הסוגיה הבאה, גודל המתחם שאמור לכלול בתוכו פארק רחב ומגדלי מגורים. מאחר והמטרה שלנו הייתה למשוך קהל אנשים מגוון, כולל מי שקודם לכן התגוררו בווילות, ידענו כי צריך לשמור על איזון חכם בנוגע למרחבים השונים, של הדירות עצמן וכל מה שמסביב. 

מנור גינדי הצביע על נקודה קריטית שתעשה את ההבדל. מאחר ודירה בלב העיר תהיה שונה משטח של דירת פרוורים או וילה, יש לעמוד על שני דברים עיקריים ולהרוויח הרבה יותר יתרונות מעשיים המשפרים את איכות החיים. הדבר הראשון הוא שהדירות עצמן יהיו מתוכננות היטב כולל מרפסות מפנקות עם נוף מתחלף בזוויות שונות. הנקודה השנייה היא שהדיירים ייהנו מהרבה יותר שירותים בלייף סטייל הוליוודי. 

הצלחנו להשיג את שתי המטרות הללו ובענק. כל מגדל נבנה בצורת תלתן, צורה גיאומטרית שאפשרה לנו לבנות מגוון דירות בגדלים שונים. במרחב כולו נבנו חללים נוספים — מועדונים ייחודים, חדר כושר מרשים, רופטופ עם בריכה על הגג וסאונות לטובת כל הדיירים ואורחיהם.

אפליקציית גינדי TLV לדיירים

אפליקציית גינדי TLV לדיירים

הקדמה הטכנולוגית לטובת הדיירים

המשימה המרכזית השלישית עמדה בסימן חיבור בין המיקום המושלם, המרחב והפסיליטיז המפנקים, ביחד עם מודל המתוכנת לחיים קהילתיים שלווים.

לשם כך חייבים לעשות שימוש בטכנולוגיה קבע נחרצות כפיר גינדי, והמשימה שהוא לקח על עצמו הייתה לתכנן אפליקציה חדשנית שתעזור לנווט את חיי הדיירים במתחם.

תוכנית זו קרמה עור וגידים בדמות אפליקציית ,MY TLV המציעה מגוון רחב של אפשרויות לטובת הדיירים. 

מה למשל? ניהול חנייה אישי, הצבעות וסקרים בין הדיירים, ניהול אירועים במתחמים השונים, שירותי הסעות, כביסה, ניקיון ואפילו שירות וטרינרי לטובת המשפחות המחזיקות בביתן חיות מחמד.

וזה לא הכל. דרך אפליקציית TLV חברת הניהול המטפלת במתחם דואגת להביא לידי הדיירים מידע על הטבות ומבצעים במגוון רחב של תחומים, ובנוסף גם הדיירים עצמם יכולים להציע לכולם את שירותיהם השונים.

מגדלי גינדי תל אביב — הפינישים האחרונים

המתחם שלנו מתפרש על פני כ-14 אלף מטרים ובתוכו שלושה מגדלי מגורים בני 48 קומות כל אחד. בכל מגדל יש כ- 385 דירות של קהלים צעירים, משפחות עם ילדים ובני הגיל השלישי. 

מה שהחל כחלום הפך למציאות. במרכזה של העיר הסואנת יש מי שיורדים בנחת ובשקט אל פארק ירוק ורחב ידיים עם המון אפשרויות בילוי.

בזמן שהילדים יכולים ללכת בשלווה ובביטחון אל גני הילדים ובית הספר במתחם, או לשחק במתקני השעשועים השונים, המבוגרים יכולים ליהנות מבתי קפה, מתקני ספורט ומועדונים אקסקלוסיביים.

בקרוב מאוד הבנייה של מגדל המגורים הרביעי והאחרון תושלם, ואל המתחם יצטרפו דיירים נוספים שייהנו גם הם מפיסת קרקע ששינתה את חייהם של רבים והוסיפה צבע אחר לעיר תל אביב.

המידע בעמוד ובאתר זה נועד להוות תוכן ומידע בסיסי בלבד, המידע באתר לא מהווה ו/או יהווה ייעוץ והכוונה משפטית או תחליף לייעוץ משפטי פרטני הניתן על ידי משרדנו. אין באמור בעמוד זה כדי להוות הכוונה ו/או המלצה ו/או הדרכה לנקיטת הליכים משפטיים שונים ו/או להימנעות מהם. אנו ממליצים בכל שלב ו/או בעת פעולה כלשהי להתייעץ עם עו"ד בכל נושא כזה או אחר. למען הסר כל ספק, האחריות לכל תוצאה בשל הסתמכות על האמור לעיל תחול על המשתמש בלבד.

תוכן עניינים

1. המיקום הוא הכל
2. אלגנטיות וקלאס בניחוח תל אביבי
3. הקדמה הטכנולוגית לטובת הדיירים
4. מגדלי גינדי תל אביב — הפינישים האחרונים