מתחם המגורים GviTown מורכב מ-324 דירות בקומפלקס של ארבעה בניינים בני עשר קומות כל אחד. הפרויקט מציע דירות של 2 עד 3 חדרים, דירות גן ודירות סטודיו. הבנייה מתבצעת על ידי חברת דניה סיבוס בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובאמצעות גימורים אלגנטיים, חנייה פרטית, מעליות, שירותי ביטחון 24/7 ועוד. הבניינים ינוהלו על ידי חברת ניהול כאשר השנה הראשונה תינתן כהטבה לרוכשים.

רומניה

הכירו את בוקרשט, המרכז השלטוני, מדיני, כלכלי תעשייתי והמסחרי של רומניה. רומניה היא חלק מהאיחוד האירופי, אוכלוסייתה מונה כ-22 מיליון תושבים. ענף התיירות הוא מגזר השירותים הגדול במדינה וגדל בקצב גבוה ביותר.הסגנון האדריכלי האקלקטי של מרכז העיר והאליטה הרומנית בעלת היומרות הפרנקופוניות בעשורים הראשונים של המאה ה-20, היו הסיבות לכך שכונתה “פריז הקטנה”, או “פריז של מזרח אירופה”.

למה להשקיע ברומניה?

בשנים האחרונות עוברת רומניה תהליך מואץ של צמיחה והתפתחות, אשר באים לידי ביטוי במחירי הנדל”ן שנמצאים בעליה מתמדת ומייצרים ביקושים גבוהים.
כלכלת רומניה צמחה ב-3.5 בשנת 2015 והצפי לצמיחה בשנת 2016 כ- 3.6 אחוזים. בשנים האחרונות קיימת מגמה מתחזקת של השקעות רבות של ישראלים ברומניה. התשואה על השקעה בדירה בקומפלקס עשויה להגיע 7-10 אחוז בשנה.

הפרויקט

מתחם המגורים GviTown מורכב מ-324 דירות בקומפלקס של ארבעה בניינים בני עשר קומות כל אחד. הפרויקט מציע דירות של 2 עד 3 חדרים, דירות גן ודירות סטודיו, וינוהל על ידי חברת ניהול כאשר הרוכשים ייהנו מקבלת השירות ללא עלות בשנה הראשונה. המתחם הסגור יאובטח קפדנית, תוך מתן תחושת של רוגע ושלווה בתוך המולת העיר. הדירות בפרויקט מרוהטות על ידי חברת Mobexpert. שטחים משותפים, גימורים אלגנטיים, חנייה פרטית לתושבים, מעליות, שירותי ביטחון 24/7 ועוד.

תמונות

מיקום הפרויקט

הקומפלקס שוכן בלב ליבו של רובע 3 וממוקם ברחוב Vantului, בסמוך לצומת Sos Mihai Bravu ו-Calea Vitan, במרחק הליכה של דקות מתחנת הרכבת התחתית, ואמצעי תחבורה ציבורית נוספים; 5 דקות מכיכר Unirii ובקרבה נוחה לעורקי התחבורה המרכזיים בעיר. דקות ספורות מהפרויקט תוכלו לפגוש בחיי העיר השוקקים: קניון בוקרשט, קניון Sun Plaza, מרכז קניות Unirea, Kaufland, Praktiker, Mr. Bricolage ועוד. המרחק הקצר ממרכזי הקניות של בוקרשט הוא חלק מאיכות החיים של דיירי קומפלקס GviTown שנהנים גם מגישה קלה ומהירה לגני הילדים, בתי הספר ומוסדות בריאות ציבוריים ופרטיים. פארק Tineretului הוא פארק נהדר עבור פעילויות ספורט ופנאי, ואצטדיון אולימפיה סטדיום הסמוך מציע עשרות פעילויות ספורט.

מפה

מתווה העסקה

10,000 שקל דמי רצינות במעמד החתימה על הטופס ההרשמה.
הלוואת בלון בסך 150,000 שקל, הלוואה ל7 שנים עם גרייס על הקרן לשנתיים ראשונות ולאחר מכן קרן ריבית חודשית .

* הנ”ל בכפוף לבדיקה פרטנית של כל לווה בנפרד לצורך אישור המימון עבורו. יתרת הסכום בקבלת מפתח

השקעה מצוינת – שותפים איתנים

ניהול – הפרויקט מנוהל על ידי Real-Sol חברה של צוות מהנדסים, אדריכלים ומומחי שיווק, יוצאי GTC קרדן.
חברת בנייה – דניה סיבוס הינה חברת הבנייה הבינלאומית המובילה והגדולה בישראל, החברה מהגדולות ברומניה, פעילה בתחומי הבנייה והתשתיות ונכנסה לשוק הרומני בשנת 2007.
יעוץ הנדסי – ישראל דוד, קונסטרוקטור ונציג איגוד המהנדסים לבנייה ותשתיות בישראל.
משרד עו”ד מלווה הפרויקט- מ.פירון ושות’, בין עשרת המשרדים המובילים והגדולים בישראל.

תוכניות דירה

מתחם המגורים GviTown מורכב מ-324 דירות בקומפלקס של 4 בניינים בני 10 קומות. דירות 2,3 חדרים, דירות גן ודירות סטודיו. מתחם סגור עם אבטחה קפדנית, תוך מתן תחושת של רוגע ושלווה בתוך המולת העיר. ינוהל על ידי חברת ניהול – הרוכשים ייהנו מקבלת השירות ללא עלות בשנה ראשונה. דירות מרוהטות – חברת mobexpert אחראית לריהוט הדירות.

 

שאלות ותשובות

 • +למה להשקיע דוקא עכשיו ברומניה?

  אוכלוסיית רומניה מונה כ-20 מיליון תושבים. ענף התיירות הוא מגזר השירותים הגדול במדינה וגדל בקצב גבוה ביותר. אוכלוסיית רומניה מונה כ-20 מיליון תושבים. ענף התיירות הוא מגזר השירותים הגדול במדינה וגדל בקצב גבוה ביותר. המטבע המקומי הוא הלאו הרומני (Leu, סימנו RON) הסגנון האדריכלי האקלקטי של מרכז העיר והאליטה הרומנית בעלת היומרות הפרנקופוניות בעשורים הראשונים של המאה ה-20, היו הסיבות לכך שכונתה "פריז הקטנה", או "פריז של מזרח אירופה". מוטיבים ארכיטקטוניים פריזאיים שולבו בחזותה כגון "שער הניצחון", וכן עיצוב השדרה המרכזית שלה בצורה המאזכרת את ה"שאנז אליזה". בשנים האחרונות עוברת רומניה תהליך מואץ של צמיחה והתפתחות, אשר באים לידי ביטוי במחירי הנדל"ן שנמצאים בעליה מתמדת ומייצרים ביקושים גבוהים. כלכלת רומניה צמחה ב-4.3 (תמ"ג) אחוזים בשלושת החודשים הראשונים של 2015, היצוא גדל ב-4.9 אחוזים והיבוא גדל ב-6.3 אחוזים. בשנים האחרונות קיימת מגמה מתחזקת של השקעות רבות של ישראלים ברומניה. התשואה על השקעה בדירה בקומפלקס עשויה להגיע עד ל-7-10 אחוז

 • +מהו הפרויקט החדש של חברת גינדי בבוקרשט?

  מתחם המגורים GviTown מורכב מ-324 דירות בקומפלקס של ארבעה בניינים בני עשר קומות כל אחד בסטנדרט בניה גבוה. מתחם המגורים GviTown מורכב מ-324 דירות בקומפלקס של ארבעה בניינים בני עשר קומות כל אחד בסטנדרט בניה גבוה. הפרויקט מציע דירות של 2 עד 3 חדרים, דירות גן ודירות סטודיו, וינוהל על ידי חברת ניהול כאשר הרוכשים ייהנו מקבלת השירות ללא עלות בשנה הראשונה. המתחם הסגור יאובטח קפדנית, תוך מתן תחושת של רוגע ושלווה בתוך המולת העיר. הדירות בפרויקט מרוהטות על ידי חברת Mobexpert. המתקנים המודרניים כוללים שטחים משותפים, גימורים אלגנטיים, חנייה פרטית לתושבים, מעליות, שירותי ביטחון 24/7 ועוד. חברת גינדי פיתחה פרויקטים רבים בנדל"ן, מגורים ומסחר באירופה ובישראל, בהיקף של אלפי יחידות ומיליוני מטרים רבועים של גלריות מסחריות למגורים. קבוצת גינדי בנתה מוניטין חזק במסגרת פעילותה של חברה יציבה וחדשנית השומרת על התנהלות מקצועית מול קהל לקוחותיה וציבור המשקיעים בזירה הבינלאומית, מקפידה הקפדה יתרה על איכות השירות, הבטיחות, והחדשנות הטכנולוגית, ונמנית על החברות המובילות באיתנות פיננסית. הבשורה למתכוננים לרכוש דירה בפרויקט בבוקרשט היא שהבנייה כבר החלה ואיכלוס הבניין הראשון צפוי להתבצע בחודש יוני 2016.

 • +היכן ממוקם הפרויקט?

  הקומפלקס החדש של גינדי בבוקרשט שוכן בלב ליבו של רובע 3 וממוקם ברחוב Vantului, בסמוך לצומת Sos Mihai Bravu ו-Calea Vitan. הקומפלקס החדש של גינדי בבוקרשט שוכן בלב ליבו של רובע 3 וממוקם ברחוב Vantului, בסמוך לצומת Sos Mihai Bravu ו-Calea Vitan, במרחק הליכה של דקותיים מתחנת הרכבת התחתית, ואמצעי תחבורה ציבורית נוספים; חמש דקות מכיכר Unirii, ובקרבה נוחה לעורקי התחבורה המרכזיים בעיר. דקות ספורות מהפרויקט תוכלו לפגוש בחיי העיר השוקקים: קניון בוקרשט, קניון Sun Plaza, מרכז קניות Unirea, Kaufland, Praktiker, Mr. Bricolage ועוד. במרכז הקניות Unirea, הממוקם במרכז העיר ליד העיר העתיקה בכיכר Unirii של בוקרשט קיימים סניפים של רשתות האופנה הגדולות בעולם כמו H&M, Zara, ו-New Yorker. כמו כן, תמצאו במקום רשתות מזון מהיר כמו McDonald’s ו-KFC. מגוון החנויות מרשים, אפקטיבי ובעיקר קרוב לבית. המרחק הקצר ממרכזי הקניות של בוקרשט הוא חלק מאיכות החיים של דיירי קומפלקס GviTown שנהנים גם מגישה קלה ומהירה לגני הילדים, בתי הספר ומוסדות בריאות ציבוריים ופרטיים. פארק Tineretului הוא פארק נהדר עבור פעילויות ספורט ופנאי, ואצטדיון אולימפיה סטדיום הסמוך מציע עשרות פעילויות ספורט.

 • +מדוע כדאי למהר ולרכוש דירה בפרויקט?

  הפעילות העסקית הישראלית ברומניה מגוונת, וכוללת השקעות בנדל"ן, תשתיות, תקשורת, מלונאות, שיווק קמעונאות, תעשייה ותיירות. הפעילות העסקית הישראלית ברומניה מגוונת, וכוללת השקעות בנדל"ן, תשתיות, תקשורת, מלונאות, שיווק קמעונאות, תעשייה ותיירות. הפעילות העסקית מבוצעת, בדרך כלל, באמצעות חברה מקומית, ואלפי חברות רומניות מוחזקות כיום על ידי ישראלים. כלכלת רומניה היא הכלכלה ה-11 בגודלה מבחינה נומינלית וה-8 בגודלה על פי שווי כוח הקנייה באירופה. כיום, היא מאופיינת ככלכלת שוק שהתפתחה במהירות מאז שנת 1990, עם נפילת השלטון הקומוניסטי. בוקרשט, בירת המדינה, מהווה את אחד ממרכזי התעשייה והפיננסים החשובים במזרח אירופה. משפט בבולד "רומניה הינה הכללה הצומחת או מספר X באירופה בצמיחה בשנה האחרונה רכישת דירה בפרויקט GviTown במרכז בוקרשט מהווה הזדמנות וקרש קפיצה לעבר הצלחה כלכלית בבירת רומניה.

 • +מה כולל מחיר העסקה?

  חברת גינדי מעניקה לרוכשים הזדמנות יוצאת דופן לרכישת דירה בפרויקט GViTown. חברת גינדי מעניקה לרוכשים הזדמנות יוצאת דופן לרכישת דירה בפרויקט GViTown. מחיר העיסקה כולל מע"מ, שכר טרחת עורך דין וריהוט מלא (למעט מוצרי חשמל(.. כמו כן, קיימת אפשרות להלוואה בתנאים מועדפים עד גובה 150,000 שקל עם 'גרייס' לשנתיים. בין ישראל לרומניה קיימת אמנת למניעת כפל מס כך שעל המיסים המשולמים ברומניה - ניתן להזדכות בישראל. במסגרת היחסים הכלכליים בין ישראל לרומניה מפעיל מינהל סחר חוץ במשרד הכלכלה נספחות כלכלית בבוקרשט במטרה לסייע לחברות ישראליות לפעול בשוק הרומני. בחודש יוני 2014 חתמו ראשי ממשלת ישראל ורומניה על "הצהרה משותפת המדגישה את היחסים הטובים בין המדינות ואת שיתוף הפעולה בנושאים אסטרטגיים ואזוריים". באותו המעמד חתמו שרים משתי המדינות על 17 הסכמים כלכליים.

 • +מי הם השותפים להקמה וניהול הפרויקט?

  גינדי השקעות בחרה בשותפים איתנים, בעלי ניסיון רב בשוק הנדל"ן, להקמה ולניהול הקומפלקס. דניה סיבוס שהינה חברת הבנייה הבינלאומית המובילה והגדולה בישראל גינדי השקעות בחרה בשותפים איתנים, בעלי ניסיון רב בשוק הנדל"ן, להקמה ולניהול הקומפלקס. דניה סיבוס שהינה חברת הבנייה הבינלאומית המובילה והגדולה בישראל, אשר נחשבת לאחת החברות הגדולות ברומניה. דניה סיבוס פעילה בתחומי הבנייה והתשתיות ונכנסה לשוק הרומני כבר בשנת 2007, בין היתר בהקמת בנייני מגורים, קניונים ובנייני משרדים. על הייעוץ ההנדסי אמון ישראל דוד, קונסטרוקטור ונציג איגוד המהנדסים לבנייה ותשתיות בישראל. את הפרויקט מלווה משרד עורכי הדין מ.פירון ושות', בראשות עו"ד צבי פירון, הנמנה מזה שנים ארוכות על צמרת משרדי עורכי הדין בישראל ומדורג באופן עקבי על ידי חברות דירוג ישראליות ובינלאומיות, בהן דן אנד ברדסטריט, European Legal 500 ו-DBI Code, כאחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים והבולטים בישראל. כמו כן, נמנה המשרד על עשרת המשרדים המובילים והגדולים בישראל. הפרויקט מנוהל על ידי Real-Sol, חברה של צוות מהנדסים, אדריכלים ומומחי שיווק, יוצאי GTC קרדן, ומלווה על ידי חברת הבנייה. שותף נוסף למימוש הפרויקט הינו בנק לאומי המעורב במימון עסקת הקרקע. חברת גינדי מעמידה עבור הפרויקט את אנשי המקצוע המובילים בתחומם אשר ילוו את הרוכשים כל הדרך לדירה בבוקרשט.

 • +מה מעמדה של כלכלת רומניה ביחס לשאר אירופה?

  כלכלת רומניה היא הכלכלה ה-11 בגודלה מבחינה נומינלית וה-8 בגודלה על פי שווי כוח הקנייה באירופה כיום, היא מאופיינת ככלכלת שוק שהתפתחה במהירות מאז שנת 1990, עם נפילת השלטון הקומוניסטי בוקרשט, בירת המדינה, מהווה את אחד ממרכזי התעשייה והפיננסים החשובים במזרח אירופה.

צרו איתנו קשר