גינדי תל-אביב

יש משהו מרגש בלהיות חלק מדבר גדול כמו פרויקט גינדי תל אביב. להיות שותף לרגע היסטורי ולדעת שזהו, הרגע הזה לא יחזור על עצמו ואתה היית שם. לא מצמצת. לא פספסת. חיית אותו. אהבת אותו. מתחם המגורים של פרויקט גינדי תל אביב מציף בדיוק את אותן רגשות. משהו גדול עומד לקרות במגדלי גינדי תל אביב.

על הפרויקט

יש בו הכל. הפרויקט מתוכנן עד לפרט האחרון בשכונת המגורים האחרונה במרכז תל אביב: 11 בנייני מגורים בבנייה מרקמית, בני 14 קומות, המוגבהים מן הרחוב ויוצרים הפרדה המעניקה פרטיות לדיירי המתחם ומוקפים פארק ירוק רחב ידיים בן כ-15 דונמים, בתכנון נוף קפדני.

כחלק מהמתחם יוקמו גם בית ספר יסודי עירוני, אשכול גני ילדים, קאנטרי קלאב עירוני, תיאטרון גשר שיועתק למתחם, וקניון אופנה הכולל את מיטב רשתות האופנה מסעדות ובתי קפה לרווחת תושבי המתחם והמבקרים.

פרויקט גינדי תל אביב מגיש לכם את כל התנאים להתחיל חיים חדשים ומרגשים בלב העיר תל אביב.

קרוב ונגיש. הפרויקט ממוקם בין הרחובות קרליבך והחשמונאים, מרחק הליכה ממרכז עזריאלי, היכל התרבות ותיאטרון הבימה, הסינמטק, מוזיאון תל אביב והמשכן לאומנויות הבמה, רחובות אבן גבירול ושדרות רוטשילד, דיזנגוף סנטר וכל האטרקציות שיש לעיר תל אביב להציע.

הפרויקט נמצא בימים אלה בבניה. הוא תוכנן על ידי משרדי האדריכלים המובילים בארץ משרד ‘ישר אדריכלים’ בראשותו של אבנר ישר ומשרד ׳יסקי מור סיוון׳.

תוכניות דירה

תמונות הפרויקט

המיקום

היזמים

ריבוע כחול נדל״ן

לחברה כ-120 נכסים בשטח כולל של כ-256 אלף מ”ר להשכרה החברה מנהלת את פעילות השכרת הנדל”ן המניב שבבעלותה והשבחתו, בדרך של תוספת אחוזי בנייה ושימושים ובנוסף הרחיבה את פעילותה תוך ייזום ופיתוח של פרויקטים ועסקאות בתחום הנדל”ן המניב והרחבת שימושים ויעודים למשרדים ולוגיסטיקה

משה ויגאל גינדי

מהמובילות והחדשניות בישראל. הקבוצה, בבעלות משפחת גינדי, מותג נדל”ן בן 50 שנה, עוסקת בתחום ייזום, פיתוח, שיווק וניהול של פרויקטים למסחר ולמגורים, קניונים, מרכזים מסחריים, מגדלי יוקרה ושכונות מגורים, בהיקפים של עשרות אלפי יחידות דיור ומיליוני מטרים מרובעים בארץ ובחו”ל.

גינדי השקעות

הינה חברת נדל”ן בינלאומית מהמובילות והחדשניות בישראל. החברה, , עוסקת בתחום ייזום, פיתוח, שיווק וניהול של פרויקטים למסחר ולמגורים, קניונים, מרכזים מסחריים, מגדלי יוקרה ושכונות מגורים,. במסגרת פעילותה הענפה בארץ ובעולם, בנתה גינדי השקעות מוניטין חזק של חברה יציבה וחדשנית את גינדי השקעות, מנהלים ומובילים: מנור גינדי, אורי לוי ואייל פרידמן וכפיר גינדי .

צרו איתנו קשר