גינדי קריית אונו

4-11/05/2018 הזדמנות אחרונה לדירות גן ופנטהאוזים אירוע פתיחה חגיגי 04/05/2018 בשעה 14:00-09:00

אודות הפרוייקט

פרויקט הבוטיק גינדי-קריית אונו

איכות החיים שאתם מחפשים, דירות אחרונות בהחלט
פרויקט הבוטיק גינדי קריית אונו מציע חוויית מגורים אקסקלוסיבית המתבטאת בכל היבט ומאופיינת בסטנדרטים הגבוהים שמציבה לעצמה חברת גינדי בכל פרויקט שהיא יוזמת

גינדי קריית אונו נבנה במרכזה השקט והמתחדש של העיר, שלהבדיל מאזורי בנייה חדשים, מאופיין בשפע מרחבים פתוחים.

שוכן בליבה הפסטורלי של קריית אונו, על גבולה של סביון השכנה, הוא משקיף אל נוף עוצר נשימה, צבוע בגוונים הירוקים של הפארקים הסמוכים-  גן ברג ופארק שטרן המשתרע על פני כ- 15 דונם ומציע פינות משחק מוצלות לילדים, נדנדות, מגלשות, פינות חמד מטופחות ומבוך גדר חיה שהפך לאחד מסימני ההיכר של הפארק. מגרש החניה הציבורי שהוקם לרווחת התושבים בפאתי הפארק מציע שפע של חנייה, ללא תשלום, לנוחות האורחים של דיירי הפרויקט.

הפרויקט ממוקם ברחוב שקט שאינו משמש את תנועת התחבורה הציבורית של העיר, ועם זאת נמצא במרחק קצר מרחוב לוי אשכול, המהווה ציר תנועה מרכזי ומוקד לשפע פתרונות תחבורה ציבורית.

מיקום אופטימאלי זה, באזור הנמצא בתהליך התחדשות עירונית, יאפשר לדיירי הפרויקט ליהנות מכל היתרונות של דירה חדשה בסביבה ירוקה, ותיקה אך גם מתפתחת, פסטוראלית ועם זאת מרכזית.

דגש למאפיינים אלה ניתן גם בהיבטים הארכיטקטוניים של הפרויקט, בכדי להבטיח את השתלבותו הטבעית וההומוגנית במרקם האורבני הייחודי של האזור.

גלריית תמונות

תכניות דירה

מפה

צרו איתנו קשר