הכותב: גינדי TLV

לגור בתל אביב

זמן קריאה: 4 דקות

3 בApril 2024

במאמר זה אנו נתמקד בכל היתרונות הברורים שיש למגורים במגדלי יוקרה להציע. נציג כיצד גם בפרויקט שעל פניו יכול להיתפס כמקום בו הדיירים אינם מכירים זה את זה, החיים דווקא הרבה יותר קרובים, קהילתיים ונוחים.

המהות של פרויקטים למגורים

פרויקטים למגורים ובעיקר מגורים במגדלי יוקרה, שונים לגמרי לעומת החיים בבניין רגיל. הפרויקטים הללו מתוכננים מתוך חזון ומחשבה כיצד להציע לתושבים חווית מגורים שמצליחה לתפוס שתי ציפורים במתחם אחד. פרטיות ושקט לצד קהילה תוססת. לכן ישנה הקפדה יוצאת דופן מאחורי הפרויקטים הללו וניסיון ליצור סביבה מכבדת בה הדיירים יוכלו לחיות בשלווה, לעבוד, לבלות וליהנות במרחבים המותאמים לאורח חייהם.

קהילה מחבקת 

באופן טבעי בלב העניינים של כל פרויקט מגורים ובעיקר בזה של מגדלי יוקרה, עומדת הקהילה. מגדלי היוקרה לא נועדו להעניק חיי לוקסוס בלבד, אלא הם מצליחים לטפח תחושת שייכות חזקה בקרב התושבים באמצעות מועדונים קהילתיים, חדרי כושר מדוגמים, בריכות שחייה, טרסות פתוחות וריאות ירוקות מסביב. 

כל האזורים הללו משמשים כמקום מפגש למפגשים חברתיים של כל הדיירים בפרויקט. המתקנים הללו ואחרים לא רק מספקים נוחות ופנאי אלא גם מעודדים אורח חיים שמעריך בריאות, רוגע וקשרי חברות אמיתית.

פרויקט גינדי רמת אביב

פרויקט גינדי רמת אביב

חשיבותן של גינות ירוקות 

השילוב של שטחים ירוקים בפרויקטים למגורים בתל אביב הוא טרנד חדש שמתעצם בכל רגע. הוא בעצם משקף ומוציא לפועל את הרצון של דיירים רבים לחיות בתוך עיר אורבנית, ובאותה הנשימה ליהנות מאורח חיים ידידותי ונעים יותר לסביבה כולה, בהם נמצאים אנשים ובעלי חיים.

הריאות הירוקות הללו יכולות לבוא בצורות שונות, החל מגינות קהילתיות מעוצבות ועד גגות ירוקים, כאשר לתושבים עומדת האפשרות לקחת פסק זמן ממירוץ החיים, לנוח ולעיתים אפילו להיות מעורבים בפעילות קהילתית בתחום הגינון. כמובן שגינות כאלה ואחרות משפרות את איכות מזג האוויר.

לישון בלילה עם תחושת ביטחון מלאה

אבטחה היא דאגה ראשונה במעלה כאשר מבקשים לספק חווית מגורים בטוחה עבור הדיירים. לכן בכל מגדלי היוקרה תמצאו חברת אבטחה אשר פועלת 24/7. כמו כן המגדלים הללו מרושתים במצלמות ומערכות אבטחה שיש באפשרותם לראות כל פינה במתחם, ללוות כל מי שנכנס ויוצא ממנו ולתעד הכל.

האמצעים הללו לא נועדו כדי לבלוש אחר דיירי פרויקט המגורים, אלא כדי להבטיח כי חייהם יהיו מוגנים במאת האחוזים. בכל זאת מדובר במגדלי יוקרה בהם מתגוררים ילדים, בני נוער, מבוגרים ובני הגיל השלישי גם יחד, במעמד סוציו אקונומי גבוה.

רמת אבטחה גבוהה מספקת שקט נפשי ומטפחת קהילה בטוחה בה תושבי המגדלים יכולים להרגיש בנוח ומוגנים.

אורח חיים 

חווית מגורים מהנה במגדלי יוקרה בתל אביב תלויה באורח החיים של הדיירים. קשה להפריז במילים עד כמה מגוון השירותים השונים שנמצאים בסמוך לדלת הבית משפרת את איכות החיים, ועוזרת לבצע חיבור מאוזן ומשלים בין עבודה, לימודים ושעות הפנאי כאשר הפעילויות החברתיות יכולות להתקיים בהרמוניה. יתרה מכך, הדגש על קשרים קהילתיים ושכונתיים יכולים לשפר באופן משמעותי את תחושת השייכות הרגשית של דיירי המקום.

סהזמינות למשל של חדר כושר, שבילי הליכה ומתקני ספורט לילדים ולמבוגרים בתוך פרויקטים למגורים דוגמת מגדלי יוקרה בתל אביב, מעודדת את התושבים לנהל ולשמור על אורח חיים פעיל ובריא. קודם לכן ציינו את החשיבות של השטחים הירוקים כמי שעוזרים לקדם פעילויות חוץ מגוונות, אז כמובן שלאלה יש השפעה נהדרת גם על הבריאות הפיזית והנפשית. 

בעוד שבמתחמי מגורים רגילים האפשרויות הללו לא קיימות או מחכות לדיירים מתחת לרגליים, במגדלי יוקרה חווית המגורים שונה לחלוטין ומגדילה את הסיכויים כי דיירי המקום יעסקו בפעילות גופנית סדירה וייהנו מהיתרונות של אורח חיים בריא יותר.

תחושת השייכות

העיצוב והנוחיות של פרויקטים למגורים במגדלי יוקרה, לא נמצאים שם רק ליופי, אלא הם מצליחים לייצר זהות ותחושת שייכות. בזכותם לדיירים יש הזדמנויות לטפח קשרים חברתיים ולעיתים אף ליצור קשרים משמעותיים בתחומי חינוך, עסקים ועוד. כך שבמתחם סגור ומאובטח מתפתחת לה תחושה חזקה של קהילה, כאשר השכנים לא רק מתגוררים האחד לצד השני אלא הופכים להיות לחברים טובים ותומכים. 

חווית מגורים – ההשקעה הטובה ביותר

רכישה של דירה במגדלי יוקרה היא לא עסק זול, אבל האם יש מחיר לחווית מגורים שמבטיחה אושר לכל בני המשפחה? תודו שזו שאלה טובה.

בכל אופן, בסופו של דבר אי אפשר שלא להתייחס גם למחיר הכלכלי, בכל זאת גם הוא משחק תפקיד בשקט הנפשי. בניגוד לבניינים רגילים, פרויקט מגורים של מגדלי יוקרה לא כולל בתוכו רק את שטח הבית והקומה, אלא הוא מכיל בתוכו גם אורח חיים וחיי קהילה עשירים, לכן להשקעה בפרויקט מגורים שכזה יש אפקט חיובי גם בכל הנוגע לשווי הנכס.

היצע מול ביקוש הוא אחד מהמנופים שקובעים את מחירי הנדל”ן. מאחר ומגדלי יוקרה בתל אביב אין יותר מדי, כל פרויקט חדש שנבנה ומציע חווית מגורים יוצאת דופן, הערך שלו עולה בצורה משמעותית.

מגדל יוקרה משתרע מעבר למרחב הפיזי של דירת המגורים, אלא הוא משלב בתוכו פסיליטיז יוקרתיים, אבטחה יוצאת דופן וכן, גם קשרים קהילתיים ויש לזה ערך, אנושי ופיננסי.

כך שהשקעה בפרויקט מגורים של מגדל יוקרתי היא ההשקעה המושלמת ביותר עבור מי שמחפשים למצוא לעצמם חווית מגורים מושלמת, וגם עבור מי שמבקשים להשקיע בנדל”ן ולהרוויח בגדול מערך עליית הנכס לאורך זמן.

 

המידע בעמוד ובאתר זה נועד להוות תוכן ומידע בסיסי בלבד, המידע באתר לא מהווה ו/או יהווה ייעוץ והכוונה משפטית או תחליף לייעוץ משפטי פרטני הניתן על ידי משרדנו. אין באמור בעמוד זה כדי להוות הכוונה ו/או המלצה ו/או הדרכה לנקיטת הליכים משפטיים שונים ו/או להימנעות מהם. אנו ממליצים בכל שלב ו/או בעת פעולה כלשהי להתייעץ עם עו"ד בכל נושא כזה או אחר. למען הסר כל ספק, האחריות לכל תוצאה בשל הסתמכות על האמור לעיל תחול על המשתמש בלבד.

תוכן עניינים

1. המהות של פרויקטים למגורים
2. קהילה מחבקת 
3. חשיבותן של גינות ירוקות 
4. לישון בלילה עם תחושת ביטחון מלאה
5. אורח חיים 
6. תחושת השייכות
7. חווית מגורים – ההשקעה הטובה ביותר