הכותב: גינדי TLV

השקעות נדל״ן

זמן קריאה: 3 דקות

19 ביולי 2021

מגדלי מגורים גינדי TLV

באחד ממגדלי המגורים המובילים ביותר בעיר, נהנים דיירי GINDI TLV מחוויה, שכאמור, זהה לה נוכל למצוא באחת מהערים הגדולות בעולם כמו ניו יורק, סידני, אמסטרדם ועוד. כמובן שמדובר ב-ROOFTOP המפואר של המגדל, בעל העיצוב האדריכלי היוקרתי, שמעניק בריכה מפנקת, סאונה, חדר כושר מתקדם, ובר שתייה. אם לא די בכך, גם הנוף הנשקף ממרומי הקומה ה-50 מדגיש את העובדה שמדובר בחווית מגורים שטרם נראתה בישראל.

ואכן, בעשור האחרון, טרנד הרופטופים בכל העולם צובר תאוצה וסוחף אחריו יזמים, משקיעים, משפרי מגורים ורבים נוספים.  גם בישראל, כמובן, קונספט הגגות בקומות הגבוהות של גורדי השחקים, מהווה חוויה ייחודית ומפנקת ביותר. בתל אביב למשל, בשנים האחרונות ניכר כי עוד בשלב תכנון בניית המגדלים, משקיעים אדריכלים מחשבה רבה לפינוי הגגות ממערכות ותשתיות הכרחיות, וזאת כדי להקנות מרחב בילוי ופנאי עבור הדיירים והמבקרים בקומות הגבוהות. 

פרויקט ה-ROOFTOP של GINDI TLV

אחד מהפרויקטים הבולטים בתל אביב, שלקח את קונספט ה-ROOFTOP לקצה, והעניק חוויה יוצאת דופן לדייריו, הוא כאמור מגדל GINDI TLV. כמו כל מיזם מצליח שהחל ממציאת פתרון לאתגר כלשהו, גם קונספט ה-ROOFTOP של המגדל היוקרתי, נוצר ממחשבה להחליף את השטחים הירוקים שהולכים ומצטמצמים בתל אביב, תוך ניצול הקומות הגבוהות במגדל הצופות לנוף האינסופי תחת כיפת השמיים. 

כעת, עם מעלית מקומת הקרקע שמסיעה ישירות לגג בקומה ה-50, נפתחות הדלתות עבור דיירי מגדל המגורים, ואלה נחשפים למרחב הירוק והעשיר המתשתרע על פני כל הקומה. אל חדר הכושר המתקדם והמשוכלל הנמצא מימין, ועם בריכת השחייה המפוארת משמאל, מצטרפים גם הסאונות המפנקות ובר השתייה שנועדו עבור רווחת הדיירים באופן זה מעניק פרויקט GINDI TLV חווית מגורים ופנאי, שזהה לה נוכל למצוא רק בערים הגדולות בעולם.

בתוך כך, אחד הפרויקטים הממשיכים להסתמן כהצלחה מסחררת, הוא כאמור פרויקט GINDI TLV, אשר מאפשר את חווית המגורים האולטימטיבית עבור דייריו. על תכנון ה-ROOFTOP של המגדל, ניצח משרד "לוין פקר אדריכלים" בהובלתן של רונה לוין ורותי פקר. לדבריהן, כשגינדי פנו אליהן בבקשה להקים את ה-ROOFTOP, הם שמו דגש על מקום שיהיה שונה לחלוטין מהגגות המוכרים והסטנדרטים בעיר, שכן הם רצו להקנות חוויה ייחודית שטרם נראתה כאן בעבר. על כן, המחשבה של משרד האדריכלים הייתה "לספק לדיירים תחושה של טבע ולא רק אזורים סגורים וחלל נוקשה. לכן, הגג יהיה שטוף ירוק, פתוח, עם נגיעה של גן, טבע וצמחייה". 

לסיכום

אחד מהיתרונות של הפרויקט, מלבד לפסיליטיז המפואר והמפנק שהוא מהווה עבור דייריו, טמון במיקום האסטרטגי שלו. מתחם GINDI TLV ממוקם במשולש הרחובות החשמונאים, קרליבך ומנחם בגין, בסמוך למוסדות התרבות והבילוי המובילים של תל אביב: הבימה, הסינימטק, מתחם האופרה, היכל התרבות ועוד. במתחם המבוקש נוכל למצוא 2,317 דירות המתפרשות על פני 55 דונמים.

בתוך כך, פרויקט גינדי TLV ממשיך להסתמן כאחד מהפרויקטים המצליחים ביותר בתל אביב. זאת, כאמור, הודות לחוויית המגורים האולטימטיבית שהוא מעניק לדייריו, המיקום המנצח בלב הפועם של תל אביב, עם הלאונג' היוקרתי וה-ROOFTOP המפואר – נוצרת קהילת דיירים חזקה ואיכותית במיוחד.

המידע בעמוד ובאתר זה נועד להוות תוכן ומידע בסיסי בלבד, המידע באתר לא מהווה ו/או יהווה ייעוץ והכוונה משפטית או תחליף לייעוץ משפטי פרטני הניתן על ידי משרדנו. אין באמור בעמוד זה כדי להוות הכוונה ו/או המלצה ו/או הדרכה לנקיטת הליכים משפטיים שונים ו/או להימנעות מהם. אנו ממליצים בכל שלב ו/או בעת פעולה כלשהי להתייעץ עם עו"ד בכל נושא כזה או אחר. למען הסר כל ספק, האחריות לכל תוצאה בשל הסתמכות על האמור לעיל תחול על המשתמש בלבד.