מי שעובר ברחובות החשמונאים וקרליבך בתל-אביב כבר רואה אותם, ובגדול: שני מגדלים מרשימים, 45 קומות כל אחד. למגדלים האלו, חלק מפרויקט "גינדי TLV", יצטרפו עוד שני מגדלים שישלימו רביעייה מרשימה שתקשט את קו הרקיע של תל-אביב ותיגע בשמיים. תחתיהם, באזור האסטרטגי שנבחר להקמת המתחם (מה שהיה בעבר השוק הסיטונאי), כבר יש את כל מה שצריך: שורה של סופרמרקטים, מסעדות שוות, קווי אוטובוס רבים, קניון TLV המכיל מגוון של חנויות ורשתות האופנה המוכרות והאהובות, הסינמטק שנמצא ממש ממול וגם הרכבת הקלה בדרך ותעבור ממש בצמוד למתחם.

העבודה על שני המגדלים הראשונים בפרויקטים קרובה להשלמה. הם כבר "סולד אאוט" ויאוכלסו במהלך 2019. על המגדל השלישי עמלים בימים אלו. חלק ניכר מהדירות של המגדל השלישי כבר נמכרו, אך עדיין נותרו בו דירות לרכישה. דירות המגדל הרביעי ישווקו בהמשך.

חוסכים זמן ומשפרים איכות חיים

העבודה על המגדלים כוללת גם תכנון של השטחים המשותפים לדיירים. מי שכבר התעניין בפרויקט האטרקטיבי יודע שמגדלי "גינדי TLV" יהיו יותר מבית. מעבר לדירה יקבל כל דייר גישה לשורה של אזורים משותפים שיהיו פתוחים לדיירי הבניינים ולאורחיהם בלבד. לדיירים של כל אחד מצמד בניינים (הראשון והשני הוא צמד אחד, השלישי והרביעי הוא הצמד השני) תהיה האפשרות להיכנס לבניין השכן ולהשתמש במתקניו.

בגינדי רואים את האזורים המשותפים הללו כחוייה משלימה לחוויית המגורים. התפיסה המודרנית של בנייה כיום גורסת שבית הוא לא רק ארבעת הקירות ביניהם אנו חיים. לכן מספקים לנו בבניינים חדשים שירותים שפעם לא חלמנו שיהיו חלק מבניין המגורים שלנו. היינו רגילים למצוא אותם רק בחוץ, אבל עכשיו הם הופכים להיות חלק אינטגרלי מהמקום בו אנו גרים.

זה חוסך לנו יציאות מהבית, זמן, כסף ומשפר את איכות חיינו. כבר לא צריך לקחת את הילדים לג'ימבורי – יש בבניין. גם לא צריך מנוי לחדר הכושר – תעלו לזה שנמצא בקומה העליונה. בא לכם לשבת עם חבר? גם לזה יש כאן מקום ייעודי. כך הופך הבניין בו אנו חיים למתחם הכולל אזורים חיצוניים ופנימיים שנועדו לשרת אותנו. כבר כיום מי שמבקר במתחם גינדי TLV רואה את הגינות הירוקות בהן משתמשים להנאתם הדיירים של הבניינים שכבר אוכלסו. ארבעת המגדלים החדשים יציעו לדייריהם מתקנים נוספים לרווחתם ולהנאתם. אז מה הם ימצאו שם?

כל מה שישמח את הילדים

מועדון ילדים: בכל אחד מארבעת המגדלים תמצאו מועדון שיעסיק היטב את ילדיכם. חדר בגודל של 90 מטר עמוס במשחקים, קונסולות פלייסטיישן ואקס-בוקס, מתקני ג'ימבורי, פופים ושאר דברים שעושים כיף לילדים. מועדון הילדים יהיה הפתרון המושלם להורים שרוצים קצת שקט בבית. הם יוכלו לשלוח את ילדיהם כמה קומות למטה או למעלה וכך לייצר להם תעסוקה שהיא גם מחוץ לבית אבל גם בתוכו – ולכן אינה דורשת השגחת הורים צמודה.

טרקלין עסקים: במגדל מס' 1 יוקם טרקלין מעוצב ומרווח בגודל של כ-200 מטר. זה יהיה המקום בו יוכלו הדיירים לבוא כדי להירגע, לנקות את הראש, לשבת ולשתות משהו או לקיים פגישה. זו יכולה להיות פגישת עסקים וגם פגישה עם חברים שהזמנתם אליכם. אחרי שתקחו משקה מהבר או ממקרר היינות שיותקן במקום תוכלו להתרווח על הספות והכורסאות הנוחות, לקרוא ספר או לפתוח מחשב נייד/טאבלט ולגלוש בעזרת הוויי-פיי שיהיה זמין בטרקלין. ואם באתם לצרכי ביזנס – שולחן ארוך לפגישות עסקים יעמוד לשירותכם.

חדר כושר: במגדל 2 יוקם חדר כושר בגודל של 200 מטר. תמצאו בו את כל המתקנים השכיחים בחדרי הכושר המקצועיים ביותר: הליכונים, אופניים, משקולות ומכשירי אימון של חברת Technogym האיטלקית. לכם רק נשאר לדאוג לבגדי אימון ולמגבת.

גינדי תל אביב שמים דגש גדול בפרוייקטים שלהם על החיבור שבין השטחים המושתפים ובין חווית המגורים של הדיירים

שמחים עד הגג

ה-Rooftop: ללא ספק גולת הכותרת של מגדל 3. מעלה מעלה, בקומתו האחרונה, ייבנה מתחם מפנק שיכלול חדר כושר, בריכה ובר. חדר הכושר ייבנה באותם הסטנדרטים של חדר הכושר המקביל בבניין 2. הבריכה תאפשר שחייה קרירה ביום קיץ חם לצד אזור רביצה ושיזוף. הבר יכלול מגוון משקאות איכותיים וייתן לכם את ההזדמנות לצאת לבלות בלי לצאת מהבית.

מכירים את ה-Rooftop Bars הנפוצים בערים עם גורדי שחקים רבים (ושמתחילים להופיע גם בתל-אביב)? יהיה לכם אחד כזה בבית! תוכלו לשבת בו עם חברים על דרינק כשמולכם נפרס נוף אורבני מהמם של תל-אביב מגבוה-גבוה. את הבר תפעיל חברת הניהול של הבניין, והוא יהיה פתוח רק לדיירי מגדל  3.