הכותב: גינדי TLV

לגור בתל אביב

זמן קריאה: 3 דקות

18 באוגוסט 2019

חג הקניות של Black Friday הוא הזדמנות מצוינת לשלם פחות על המוצרים שחלמנו עליהם כל השנה. כעת, גינדי TLV מביאה את ההנחות חסרות התקדים של Black Friday – גם לענף הנדל"ן. איך תוכלו לנצח את מחירי הדיור, להגשים את חלום הדירה היוקרתית בלב תל אביב, ולקבל הטבה בשווי של עד 150 אלף ₪?

אירוע הקניות הגדול של Black Friday, שפותח את עונת הקניות לחגים בארצות הברית, הפך בשנים האחרונות לתופעה כלל-עולמית, וגם בישראל, רשתות ועסקים מכל הסוגים מציעים הנחות עמוקות ומבצעים מיוחדים לזמן מוגבל במהלך ה-Black Friday.

הצרכן הישראלי החכם כבר למד איך לחפש את המבצעים המשתלמים ביותר, והוא ידוע בכל העולם ביכולת ניצול ההזדמנויות שלו.

השנה, גם ענף הנדל"ן מצטרף לחגיגת ההטבות, עם מבצע מיוחד של גינדי TLV, פרויקט היוקרה בלב תל אביב, שמציע שילוב נדיר בין איכות חיים גבוהה, דירות יוקרתיות וסביבת מגורים מושלמת.

הטבה לזמן מוגבל בשווי של עד 150 אלף ש"ח לכבוד Black Friday

כמיטב המסורת של Black Friday, המבצע של גינדי הוא לזמן מוגבל במיוחד, מה שמשאיר לכם חלון הזדמנויות מצומצם לניצול ההטבה. ההטבה המיוחדת תיכנס לתוקף ב-Black Friday עצמו (יום שישי, 23 בנובמבר) ותימשך בשבוע שאחריו, בעקבות התחזית לביקוש הגדול ועל מנת לתת ללקוחות אפשרות לממש את ההטבה בראש שקט.

30 הראשונים שירכשו דירה בפרויקט גינדי TLV במהלך יום שישי השחור ובשבוע שאחריו, יקבל הטבה בשווי של עד 150 אלף ₪. חנייה נוספת ומחסן או הנחה במדד תשומות הבניה. הטבה אשר לא תמצאו באף מקום אחר.

בשורה התחתונה, Black Friday הוא חג ניצול ההזדמנויות – אם פספסתם את ההטבה, רוב הסיכויים שלא תראו אותה שוב במהלך השנה. לכן, זה הזמן להגשים את חלום מגדל היוקרה בלב תל אביב, וליהנות מהטבה מיוחדת שלא תחזור.

איכות חיים בלב תל אביב- גינדי TLV

מתחם המגורים, המסחר והפארק 'גינדי TLV' הפך להיות שם דבר לאיכות חיים גבוהה בלב המרחב העירוני של תל אביב. שני המגדלים הראשונים של הפרויקט כבר מאוכלסים, כאשר מגדל 3 משווק בימים אלו ויאוכלס ב-2023.

משפחות צעירות עם ילדים מצאו בגינדי TLV את האפשרות לשדרג את איכות החיים, עם דירה יוקרתית במגדל מאובזר ברמה הגבוהה ביותר, פארק ירוק מתחת לבית, קאנטרי קלאב צמוד, ובית ספר וגנים בתוך המתחם. קניון TLV הוא חלק מהמתחם, והוא מציע רשתות אופנה מעודכנות, פעילויות לכל המשפחה, ועוד.

הבונוס האמיתי של מגורים בגינדי TLV הוא הקרבה לכל מוקדי העניין, התרבות והבילוי של תל אביב, הנמצאים במרחק הליכה קצרה מהפרויקט.

עם דירות של 3 עד 5 חדרים, במחירים המתחילים ב-3 מיליון ₪, לא מפתיע לגלות שהמגדלים היוקרתיים של גינדי TLV משכו אליהם מגוון אוכלוסיות איכותיות, החל ממשפחות צעירות ועד זוגות שילדיהם עזבו את הבית, אשר החליטו לעבור למגדל מפנק, להתקרב למרכז העיר, ולהתחיל ליהנות מהחיים.

אם אתם רוצים לנצל את ההזדמנות של Black Friday בפרויקט מגורים עם איכות חיים שתמיד חלמתם עליה – זה הזמן להגשים את החלום ולממש את ההטבה המגיעה לכם. התחילו את החיים המשודרגים שלכם בגינדי TLV עם חיסכון ענק. ככה חוגגים את Black Friday!

המידע בעמוד ובאתר זה נועד להוות תוכן ומידע בסיסי בלבד, המידע באתר לא מהווה ו/או יהווה ייעוץ והכוונה משפטית או תחליף לייעוץ משפטי פרטני הניתן על ידי משרדנו. אין באמור בעמוד זה כדי להוות הכוונה ו/או המלצה ו/או הדרכה לנקיטת הליכים משפטיים שונים ו/או להימנעות מהם. אנו ממליצים בכל שלב ו/או בעת פעולה כלשהי להתייעץ עם עו"ד בכל נושא כזה או אחר. למען הסר כל ספק, האחריות לכל תוצאה בשל הסתמכות על האמור לעיל תחול על המשתמש בלבד.